nedelja, 29. marec 2026

36. SEJEM ALPE – ADRIA: Odkrivam navdihujoča doživetja

Na povabilo Turistične zveze Slovenije se je, na sejmu Alpe-Adria, ki je potekal na Gospodarskem razstavišču v Ljubljani, predstavilo Turistično društvo Suha krajina. V steberni dvorani smo na stojnici obiskovalcem približali našo Suho krajino, njene naravne znamenitosti, kulinariko in kulturne dogodke, ki potekajo v občini Žužemberk. Prav na tanko smo rezali domačo suho salamo in suhokranjske več »

Več iz medija

Prešernovanje 2026

 

Turistično društvo Suha krajina je tudi letos pripravilo proslavo ob Slovenskem kulturnem prazniku. V paviljonu na Grajskem trgu v Žužemberku smo recitirali... suhokranjske več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo