torek, 10. marec 2026

Občina Kamnik zaključila sanacijo plazov in obnovila vodovod Spodnje Stranje–Fužine

V torek, 24. februarja 2026, so občino Kamnik obiskali predstavniki Vlade Republike Slovenije. Župan Matej Slapar pa je s sodelavci Občine Kamnik ob tej priložnosti predstavil aktualne poplavne sanacijske projekte in tudi nadaljnje načrte za spremljanje stanja ter dodatne preventivne ukrepe, s katerimi želimo še okrepiti varnost na ogroženih območjih. Vse seveda s ciljem zagotoviti … domžalec več »

Več iz medija

S pitjem – petjem v svet

 

Tokrat je bila sobota, dan pred dnevom žena, ravno pravšnja priložnost, da svojo drago ali mamo popeljemo v Društveni dom v Krašnjo na dve urici smeha in tudi... domžalec več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo