torek, 3. marec 2026

Nova ocena: Tveganje za izpostavljenost toksinu v mleku za dojenčke je majhno

Tveganje, da bi bili dojenčki v Evropi izpostavljeni cereulidu v mlečnih formulah, je majhno. Tako so v danes objavljeni skupni hitri oceni po množičnih odpoklicih sporočilili iz Evropske agencije za varnost hrane (EFSA) in Evropskega centra za preprečevanje in obvladovanje bolezni (ECDC). dnevnik več »

Več iz medija

Lojzetova druga pomlad

Več kot eno leto je Lojze Peterle sam taval po obličju Zemlje, v teh dneh pa se je vendarle vrnil za domače ognjišče. dnevnik več »

Vojaška operacija v Iranu

Mislim, da je po »čudovitem« ameriško-izraelskem genocidu v Gazi in po vsej podpori »neprecenljivih in večnih zaveznikov v Natu« zgolj obsodba agresije na Iran... dnevnik več »

Evropski ščit za demokracijo

 

Evropski komisar za demokracijo Michael McGrath napoveduje ustanovitev Evropskega centra za demokratično odpornost (Dnevnik, 23. februarja). Deloval bo kot... dnevnik več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo