ponedeljek, 13. april 2026

Kulturni zajtrk s Prešernom znova povezal krajane Gorice pri Slivnici

Gorica pri Slivnici, 8. 2. 2026 – Slovenski kulturni praznik je v Gorici pri Slivnici tudi letos minil v znamenju prešernove poezije. Že sedmič zapored so se krajani in ostali obiskovalci zbrali na Kulturnem zajtrku s Prešernom, dogodku, ki je postal stalnica kulturnega dogajanja v kraju in simbol spoštovanja do slovenske kulturne dediščine. šentjur več »

Več iz medija

Združeni v glasbenem šopku

Dramlje, 29. 3. 2026 - Kulturno društvo Dramlje je organiziralo prireditev ob materinskem dnevu z naslovom Glasbeni šopek za mame. Najprej so zapeli, zaplesali... šentjur več »

Na Ponikvi umrl voznik e-skiroja

 

Ponikva, 6. 4. 2026 – Sinoči so nas iz Splošne bolnišnice Celje obvestili, da je v bolnišnici umrl 78-letni voznik e-skiroja, ki je v dopoldanskih urah na... šentjur več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo