sreda, 15. julij 2026

Francesca Lollobrigida v hitrostnem drsanju osvojila drugo zlato medaljo

Italijanka Francesca Lollobrigida je osvojila drugo zlato odličje na letošnjih olimpijskih igrah v Milanu. Po rekordnem nastopu na 3000 metrov v hitrostnem drsanju je bila s časom 6:46,17 najboljša tudi na 5000 metrov.Italijanska hitrostna drsalka Lollobrigida je na igrah leta 2022 v Pekingu osvojila srebrno in bronasto olimpijsko medaljo, minulo soboto je prišla do svojega prvega olimpijskega zla... primorski dnevnik več »

Več iz medija

Z udarniškim delom popravljajo zid

Nabrežinska obala je dandanes popularna letoviška destinacija. Mnogi domačini, pa tudi sosedi iz bližnjih vasi ali celo turisti se poleti tam radi kopajo. Prav... primorski dnevnik več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo