sreda, 25. februar 2026

Postali smo talci uprave Pošte Slovenije, Akosa in ministra Jevška

Upravi Pošte Slovenije in ministru Jevšku ni jasno, da je Pošta Slovenije javni servis in ne neka profitna firma, katere cilj je ustvariti čim več dobička, kar Pošta Slovenije počne že nekaj let. Kolikor mi je ostalo v spominu, naj bi v letu 2024 ustvarili kar 10 milijonov dobička. Na čigav račun? dnevnik več »

Več iz medija

Ime Stranke, 2.

Tako kot avtor bodice z zgornjim naslovom (Dnevnik, 23. 2. 2026) se tudi drugi sprašujemo, zakaj ima SDS še vedno v imenu pridevnik demokratska, če je njenim... dnevnik več »

Obvoznica brez vinjet!

Člani vlade so včeraj v duhu obiskovanja slovenskih regij obiskali Ljubljano in okolico. Kot je že v navadi, so se fotografirali ob nekaj infrastrukturnih... dnevnik več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo