sreda, 15. julij 2026

Z dobrodelnim tekom in predajo ključev se je začel Tržaški pust

Ključi mesta so že v rokah kralja in kraljice letošnjega Tržaškega pusta, podpisan je tudi sporazum, ki določa, da bodo nekdanji sovražniki, tržaški in miljski pustarji, odslej sodelovali. Praznovanje v Trstu se torej lahko začne. Predaja ključev je potekala v nedeljo dopoldne na Velikem Trgu, kralju in kraljici - ti sta letos Alessandro Tramarin in Gabriella Zorzenoni - jih je vročil tržaški obči... primorski dnevnik več »

Več iz medija

Z udarniškim delom popravljajo zid

Nabrežinska obala je dandanes popularna letoviška destinacija. Mnogi domačini, pa tudi sosedi iz bližnjih vasi ali celo turisti se poleti tam radi kopajo. Prav... primorski dnevnik več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo