nedelja, 8. februar 2026

Setev v februarju za vzgojo sadik

Nova vrtičkarska sezona je pred vrati. V februarju že začnemo s setvijo semen za vzgojo lastnih sadik zelenjave, ki jih bomo presajali na prosto v prihajajočih mesecih. V drugi polovici meseca, oziroma, če so tla že odmznjena, na prosto sadimo česen, sejemo bob in zgodnji korenček ter proti koncu februarja še redkvico. Februarja v notranjih novice.si več »

Več iz medija

Setev v februarju za vzgojo sadik

Nova vrtičkarska sezona je pred vrati. V februarju že začnemo s setvijo semen za vzgojo lastnih sadik zelenjave, ki jih bomo presajali na prosto v prihajajočih... novice.si več »

Ajmoht z žličniki

 

Sestavine za 4 osebe: 4-6 kosov piščančjega mesa (krače, perutničke ali prsi) malo ostre moke olivno olje 2 čebuli 3 stroke česna večji korenček četrtina... novice.si več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo