Kvačkanje je bilo včasih rezervirano za babice, ki so v dolgih zimskih večerih kvačkale za vnukinje in vnuke. Temu že dolgo ni tako, kar dokazuje mlada ustvarjalka iz Krškega Špela Grilc, ki pod imenom 'Bombažka' izdeluje kvačkane izdelke iz 100-odstotnega bombaža. Špela je sicer po izobrazbi diplomantka Fakultete za varnostne vede v Ljubljani in v tej smeri tudi dela, pred štirimi leti pa... posavski obzornik več »
Več iz medija
42. mednarodni festival Druga godba tudi v našem mestu – norveški Reolô v...
Mednarodni festival Druga godba velja za enega najprepoznavnejših festivalov glasb sveta, etna, sodobnih avtorskih godb in žanrsko hibridnih praks v osrednji... posavski obzornik več »
Tim Brečko zmagovalec 56. sevniškega občinskega kolesarskega...
V sredo je potekalo tradicionalno sevniško občinsko kolesarsko tekmovanje, ki ga vsako leto organizirata Občina Sevnica in Svet za preventivo in vzgojo v... posavski obzornik več »
Slovo od šole gimnazijcev maturantov in predaja ključa ter podelitev...
Na tradicionalnem pohodu po mestu, ki je namenjen slovesu od šole, so se na današnji petek, na za njih zadnji šolski dan, dijaki 4. letnikov Gimnazije Brežice... posavski obzornik več »
Bot Verification
posavski obzornik več »
Bot Verification
posavski obzornik več »
Bot Verification
posavski obzornik več »
Bot Verification
posavski obzornik več »
Bot Verification
posavski obzornik več »

