sobota, 7. februar 2026

Velenje se lahko pohvali z edinim visokošolskim zavodom, ki uči o okoljevarstvu

Velenje se lahko pohvali z edinim visokošolskim zavodom v slovenskem prostoru, ki se ukvarja z okoljevarstvom v najširšem pomenu besede. Ponuja visokošolski in magistrski študijski program na področju varstva okolja in ekotehnologij. Fakulteta za varstvo okolja se v Šaleški dolini ne nahaja naključno. Ta je bila namreč v preteklosti okoljsko močno degradirana, kasneje pa doživela veliko novice.si več »

Več iz medija

Ajmoht z žličniki

Sestavine za 4 osebe: 4-6 kosov piščančjega mesa (krače, perutničke ali prsi) malo ostre moke olivno olje 2 čebuli 3 stroke česna večji korenček četrtina... novice.si več »

Drevi bo zagorel olimpijski ogenj

 

Slovenijo bo na letošnjih zimskih olimpijskih igrah zastopalo 37 športnic in športnikov. Zastavonoši na drevišnjem svečanem odprtju bosta Nika in Domen Prevc.... novice.si več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo