sreda, 8. julij 2026

V Lidlu imajo dovolj davčnega primeža in upravo selijo na Hrvaško

Zaradi vse večjih davčnih in drugih obremenitev, ki jih podjetjem nalaga vlada Roberta Goloba, je v Sloveniji vse več stečajev, mnoga podjetja pa se tudi odločajo, da sedeže selijo v sosednje države, denimo na Hrvaško, kjer so davčne obremenitve bistveno nižje. Med drugim o selitvi uprave v Zagreb resno razmišlja Lidl. Trgovec tega neposredno ni moja dolenjska več »

Več iz medija

Kronika: Bakromobilci spet na delu

S Policijske uprave Novo mesto poročajo o več vlomih in tatvinah v zadnjih dneh. Izpostavili so: S strehe objekta v Škocjanu je nekdo odtujil bakrene žlebove... moja dolenjska več »

Dan, ki ostane zapisan za vedno

 

V uredništvo smo prejeli prispevek članov Krščanskega foruma, v katerem ob novomašniškem posvečenju predstavljajo razmišljanje o življenjski poti in poslanstvu... moja dolenjska več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo