sobota, 31. januar 2026

Borci proti mesu politično cenzurirali stroko?

Agencija RS za okolje je v sodelovanju s Kmetijskim inštitutom Slovenije izdala publikacijo Trajnostna oskrba s hrano v Sloveniji. Enajst strokovnjakov jo je pripravljalo več kot leto dni, decembra lani so jo javno predstavili, zdaj pa so jo morali umakniti s spleta. Po naših informacijah zato, ker naj bi se nekatere nevladne organizacije obregnile ob zapise v njej, nanašajoče se na uživanje mesa.... dnevnik več »

Več iz medija

S kom bom šel in s kom ne?

V zadnjih tednih smo lahko spremljali vrsto predvolilnih soočenj oziroma pogovorov s predstavniki političnih strank, ki se bodo pomerile na bližnjih... dnevnik več »

Vsi absurdi Domnovih pobeglih dilc

 

Znamenite pobegle smučke našega Domna Prevca so veliko več od smole, nesreče in storjene nam krivice. Okoli teh samovozečih smučk je zgoščena vsa absurdnost... dnevnik več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo