sreda, 15. julij 2026

Ledeno jutro v Podčetrtku

Današnje jutro je bilo mrzlo kot že dolgo ne. Danes je bila na samodejni postaji v Rogaški Slatini izmerjena najnižja temperatura -13,8 stopinj Celzija, v Podčetrtku pa -16,8. Najnižjo temperaturo ... Beri dalje kozjansko več »

Več iz medija

Porušili staro šolo v Dobju

V Dobju pri Planini so včeraj porušili objekt, kjer je nekdaj obratovala šolska stavba, v zadnjih letih pa je zaradi dotrajanosti postal nevaren. Prvi zapis... kozjansko več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo