ponedeljek, 5. januar 2026

Ana Bucik Jogan na poslovilnem domačem veleslalomu, med navijači tudi os...

V Kranjski Gori poteka prvi smučarski spektakel letošnje zime v Sloveniji – ženski veleslalom. Vodi Švicarka Camille Rast, ki ima pred najbližjima zasledovalkama Paulo Moltzan in Laro Colturi 33 oz. 37 stotink prednosti. Na startni listi so tri Slovenke. Ana Bucik Jogan, ki je napovedala slovo od belih strmin po koncu te sezone, je že opravila s prvo vožnjo in je trenutno na 26. mestu (+2.84), tek... siol več »

Več iz medija

Zlati orel je vse bližje

 

Najboljši smučarji skakalci so že na zadnji postaji novoletne turneje. Danes jih ob 16.30 v Bischofshofnu čakajo kvalifikacije, v torek pa je na sporedu še... siol več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo