torek, 25. avgust 2026

Dan za nič. 6 7 ali 286?

Dobrodošli v najbolj depresiven dan v letu. Preden nadaljujem, naj vam želim vse dobro v letu, ki se je pravkar začelo. Zdravja in sreče želim prav vsem, z uspehom pa veste kako je. Kako naj nekaterim bralcem iz vrst političnih strank ali podobnim kalibrom želim veliko uspeha na volitvah, če jim ne? Bolje, da sem […] mikstone več »

Več iz medija

KRIVULJA

Vohunska glosa o agentki, ki je prišla v Slovenijo po skrivnosti, ostala pa zaradi ljubezni, kegljanja in državljanstva Vohunske zgodbe so običajno precej bolj... mikstone več »

Vodja ničesar

Poletje se počasi a nepreklicno izteka. Sonce bo kmalu zamenjala megla, natikače čevlji, koktajle pa jesenska politična panika. Vlada medtem počne približno... mikstone več »

Temna noč, svetla luč

 

V slovenski politiki se ne skrivajo le velike afere, ampak tudi zgodbe, ki desetletja krožijo po hodnikih oblasti, gostilnah in uredništvih. Ene nikoli ne... mikstone več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo