četrtek, 1. januar 2026

Tržnica odprta: se bo Šešku pridružil preverjeni Portugalec?

Na zadnji dan novega leta se je v večini evropskih držav odprl zimski prestopni rok. Znova bodo najbolj aktivni na Otoku, kjer nesramno bogati premierligaški klubi kot po pravilu zapravijo največ. Pričakuje se, da bo na delu tudi Manchester United, kjer poletne okrepitve še niso našle pravega ritma. 24ur več »

Več iz medija

Evro zdaj tudi v Bolgariji

 

Skupini držav z evrom se je kot 21. članica pridružila Bolgarija. Številni prebivalci te države na jugovzhodu Evrope temu močno nasprotujejo, medtem ko... 24ur več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo