sobota, 3. januar 2026

V njeni trgovini se čas nekoliko ustavi

Skozi desetletja se zamenja marsikaj, kljub nenehnim spremembam pa določene stvari ostajajo stalnica. Ena od teh je tudi trgovina Atom Krško, ki že 34. leto domuje na Papirniški ulici na Vidmu. Eno redkih trgovin z metrskim blagom in šiviljskim priborom, ki je kljub nepredvidljivostim trga, novim trendom in težkim obdobjem vztrajala ter ohranila odprta vrata, od vsega začetka vodi Vladka Kežman St... posavski obzornik več »

Več iz medija

Vremenska statistika v letu 2025

Razlika med najvišjo in najnižjo izmerjeno temperaturo v lanskem letu na vremenski postaji Leskovec pri Krškem, ki jo ima Branko Slivšek, je znašala skoraj 45... posavski obzornik več »

Brežice silvestrovale s Firbci

 

Tudi Brežice so leto 2026 pričakale s tradicionalnim silvestrovanjem na prostem, pri čemer so za dobro razpoloženje kljub nizkim temperaturam med množico... posavski obzornik več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo