petek, 26. december 2025

Božični koncert postregel s pestrostjo

Pihalni orkester Kras je prejšnjo soboto pod vodstvom dirigenta Patricka Quaggiata izpeljal božični koncert, ki je po dveh letih spet potekal v župnijski dvorani. Navzoče je uvodoma nagovorila godbenica Tanja Visintin, med vsako skladbo je Sofia Gergolet pripovedovala zgodbe v doberdobskem narečju. Navzoči so bili doberdobski župan Peter Ferfoglia in predsednica ZSKDMaja Humar, ki sta tudi nagovor... primorski dnevnik več »

Več iz medija

V Boljuncu so spet letela jabolka

Ob spremljavi glasnega zvonjenja, ki ga je bilo iz boljunskega zvonika slišati daleč naokrog, se je na Gorici danes popoldne začelo tradicionalno lučanje. V... primorski dnevnik več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo