sobota, 14. marec 2026

Starmer odkrito grozi Abramoviču

Britanski premier Keir Starmer je, preden se je konec prejšnjega tedna udeležil vrha EU v Bruslju, v domačem parlamentu zagrozil, da bo njegova vlada zasegla 2,5 milijarde funtov, ki jih je ruski oligarh Roman Abramovič dobil s prodajo nogometnega kluba Chelsea. dnevnik več »

Več iz medija

Alojz Ihan (1961–2026)

Profesor Alojz Ihan, naš cenjeni in dragi kolega, se je poslovil. Ne bomo več brali njegovih kolumn, intervjujev, ne bomo skupaj premišljali o cepivih, o... dnevnik več »

Biciklisti in kolesarji

Zamislite si sliko ali karikaturo biciklista. Sklonjen naprej na balanco, z nogama pa pritiska pedale. In to je slika osebnosti, ki kandidira kot vodilna na... dnevnik več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo