sobota, 20. december 2025

Družba Postojnska jama letos z devetodstotno rastjo prihodkov

Družba Postojnska jama bo letošnje leto zaključila s 47 milijonov evrov prihodkov, kar je devet odstotkov več kot leta 2024. Najvišje povečanje, za 33 odstotkov, je zabeležila v segmentu prihodkov iz finančnih naložb in drugih prihodkov, za 27 odstotkov pa so se povečali prihodki butičnega hotela Vila Planinka na Jezerskem.Za 14 odstotkov so se povečali prihodki iz dejavnosti razstav, za 12 odstot... primorski dnevnik več »

Več iz medija

Božično voščilo godb

 

V nabrežinski telovadnici bodo jutri od 17. ure odmevale melodije Godbenega društva Nabrežina. Godbeniki pod taktirko Sergia Grattona bodo nastopili z... primorski dnevnik več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo