ponedeljek, 13. april 2026

CELJE Ukinili le dve liniji

Z današnjim dnem avtobusni prevoznik Nomago ukinja 37 medkrajevnih linij v 15 občinah, med njimi tudi v Celju, Velenju in na Dobrni. Za ukinitev so se odločili na podlagi zahteve Družbe za upravljanje javnega potniškega prometa, domnevno pa naj bi šlo za posodabljanje linij. Na Mestni občini Celje pojasnjujejo, da bosta odpravljeni zgolj dopoldanski liniji novice.si več »

Več iz medija

V aprilu sadimo šparglje

 

Šparglji  so izjemno hranilni – vsebujejo provitamin A, vitamin C, vitamine skupine B ter folno kislino. So lahko prebavljivi, nizkokalorični in zato odlična... novice.si več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo