sreda, 15. julij 2026

Sanacija plazu na javni poti Bezovica-Dramlje

Pilotna stena – sklop 1: na spodnjem robu ceste smo izvedli 20 m dolgo pilotno steno, sestavljeno iz 17 armirano-betonskih pilotov premera 0,6 m in globine 8 m. Piloti so izdelani iz betona C25/30, XC2, PV–1, Dmax32, njihova kakovost pa je potrjena z atesti. Sestava tal se je ... vojnik več »

Več iz medija

Sadež za dobro počutje

Ste ljubitelji fig? Sočni sadeži fige so res nekaj posebnega. Razveseljujejo nas tako v poletnih, kot tudi v jesenskih mesecih. Najboljše pa je, da... vojnik več »

Socka pela, plesala in igrala

Plehmuzka Socka se je pod vodstvom kapelnika Matije Božnika ustanovila februarja letos. Člani so napovedali vsaj 100 let delovanja - v isti zasedbi.... vojnik več »

TAŠČICE V Rogaški slatini

 

9. 7. 2026 so bile Ljudske pevke TAŠČICE članice KUD France Prešeren iz Vojnika povabljene v Dom starejših občanov v Rogaško Slatino, kjer so... vojnik več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo