četrtek, 9. julij 2026

Največji (kulturni) šok je Jakob Nečemer doživel ob vrnitvi iz Ugande

​Humanitarno-medicinske odprave v Sloveniji potekajo že več desetletij, član ene izmed njih pa je bil tudi Sevničan Jakob Nečemer, ki se je lani kot študent zadnjega letnika medicine odpravil v Ugando. Tam je tri mesece delal na otoški zdravstveni kliniki, oskrboval bolnike ter spoznaval Ugandčane, njihov način življenja in navade. posavski obzornik več »

Več iz medija

Poletni ustvarjalni tabor v Dobovi

 

V času od 29. junija do 1. julija je v Dobovi potekal ustvarjalni tabor, katerega udeleženci so bili v starosti od 7 do 12 let. Ustvarjali so iz različnih... posavski obzornik več »

Lokalne volitve bodo 15. novembra

 

Predsednik Državnega zbora Republike Slovenije Zoran Stevanović je podpisal Odlok o razpisu rednih volitev v občinske svete in rednih volitev županov, ki bodo... posavski obzornik več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo