torek, 21. april 2026

Simulirali napad z droni na pristanišče

Tržaška luška kapitanija je v sodelovanju z obmejno policijo na območju tržaškega pristanišča izvedla vajo obrambe pred napadi z droni. Vadili so odziv na sumljive brezpilotne letalnike, ki letijo nad pomolom za tankerje. Obenem se je pristanišču približeval sumljiv gumenjak s tremi ljudmi na krovu.Luška kapitanija in policisti so pri tem koordinirali odgovor na nevarnost in na kraj dogajanja posl... primorski dnevnik več »

Več iz medija

Prvomajsko slavje se seli v Zgonik

Tradicionalnega prvomajskega praznika, ki ga ob prazniku dela vsako leto prireja Stranka komunistične prenove (SKP), v Križu letos ne bo. Dogajanje se seli na... primorski dnevnik več »

Parada ponosa se vrača v Videm

 

Deželna parada ponosa, bolj znana kot FVG Pride, se vrača v Videm. Osrednji letni dogodek skupnosti LGBTQIA+, ki bo potekal v soboto, 26. septembra, se bo tako... primorski dnevnik več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo