petek, 1. maj 2026

Nič več samo na elektriko: Berlingo in Rifter z novim letom v Sloveniji brez p...

Berlingo je bil vrsto let jedro prodaje Citroëna v Sloveniji. Pred leti je odločitev Stellantisa, da bodo Berlingo, Peugeot Rifter in Fiat Doblo na voljo le z baterijsko-električnim pogonom, popolnoma porušila prodajne številke. Odločitev, ki je v največji meri prizadela ravno Citroën. A kot so na novinarski konferenci ob koncu leta potrdili v podjetju Emil Frey, se trojica enoprostorcev v Sloveni... avtomobilizem več »

Več iz medija

Dilema

Oblikovna študija, ki so jo Kitajci razstavili leta 2020 na pekinškem avtomobilskem salonu še pod okriljem znamke Lynk&Co, se je leto dni kasneje... avtomobilizem več »

Četrta dimenzija

 

Včasih se zdi, da se preteklost prodaja bolje kot prihodnost – od avtomobilov do hollywoodskih filmskih uspešnic in Bele hiše, kjer se stare ideje reciklirajo... avtomobilizem več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo