sobota, 13. december 2025

Dobra zgodba iz Cerknega: nižja hitrost za voznike, varnejše življenje za 350 otrok

Ob začetku prazničnega časa so v Cerknem nagrajevali voznike, ki so se držali nove hitrosti in pravil na Bevkovi ulici, zelo prometni državni cesti sredi naselja, ki jo vsakodnevno prečkajo šolarji. A prava nagrada je zavedanje, da vozniki s tem skrbijo, da bodo ti šolarji varno prišli v šolo in domov. Mogoče komu celo rešijo življenje, čas poti voznikov pa se le zanemarljivo podaljša ali še to ne... 24ur več »

Več iz medija

Ledeni živ žav na drsalkah

Vrtenje na eni nogi, lovljenje in smeh - tako bi lahko opisali dan na drsališčih, ki so po Sloveniji večinoma odprta že od konca novembra. Sami smo obiskali... 24ur več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo