sreda, 10. december 2025

Železniška postaja prihodnje leto

V torek, 9. decembra, je ministrica za infrastrukturo v vladi dr. Roberta Goloba Alenka Bratušek ob obisku Zasavja sklicala novinarsko konferenco na Železniški postaji v Trbovljah. Povedala je, da so v času njenega vodenja ministrstva na področju infrastrukture v štiri občine v Zasavju vložili skupno 70 milijonov evrov. Dotaknila se je večjih projektov njenega ministrstva savus več »

Več iz medija

Obisk Neve Grašič v Zasavju

 

Državna sekretarka Ministrstva za zunanje in evropske zadeve Neva Grašič se je v torek, 9. decembra, mudila na obisku v Občini Hrastnik v okviru terenskega... savus več »

Na današnji dan: Janko Orožen

 

Zgodovinar Janko Orožen je napisal temeljni zgodovinski deli naših krajev Zgodovino Trbovelj, Hrastnika in Dola ter Zgodovino Zagorja. V njegovi zapuščini... savus več »

Stanovanjsko naselje Resnica

 

Občina Hrastnik in družba Spekter skupaj razvijata enega največjih stanovanjskih projektov v občini, novo stanovanjsko naselje Resnica. Soinvestitor gradnje bo... savus več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo