Če bi moral izbrati en sam dogodek iz zgodovine slovenskega športa, ki ponazarja moč vztrajnosti in nepopustljivosti, bi bil to tekaški sprint v Vancouvru 2010, ko je Petra Majdič zgrmela v luknjo, iz nje splezala in nato osvojila olimpijski bron. rtvslo več »
Več iz medija
Prva polfinalista sta Orlando in New York
Prva polfinalista letošnjega pokala v Ligi NBA sta Orlando in New York. Prvi je pred svojimi gledalci izločil Miami s 117:108, drugi pa je v gosteh premagal... rtvslo več »
Naslednje desetletje bo treba večje donose iskati zunaj ZDA
Finančni trgi nestrpno čakajo razplet decembrskega zasedanje ameriške centralne banke, medtem pa že ugibajo, kaj bo prineslo leto 2026. Kot je že običaj, so... rtvslo več »
2010: Petra Majdič vstala iz luknje in osvojila olimpijski...
Če bi moral izbrati en sam dogodek iz zgodovine slovenskega športa, ki ponazarja moč vztrajnosti in nepopustljivosti, bi bil to tekaški sprint v Vancouvru... rtvslo več »
Novosti založbe MIš: štiri knjige za otroke, poučna knjiga o jamah in novosti za...
rtvslo več »
Grafike in risbe umetnika Franceta Miheliča v Pokrajinskem muzeju...
rtvslo več »
Seja NSK: Izvedbeni načrt izboljšav ocenjevanja programov na javnih razpisih...
rtvslo več »
Razstava Spominskih knjig v SEM-u
rtvslo več »
Štaba o kaznih za prekrške v cestnem prometu: Preveč je luknjastih...
V Sloveniji se preveč preprosto izognimo kazni za prometne prekrške, denimo za prekoračeno hitrost ali za vožnjo pod vplivom alkohola, poudarja predsednik... rtvslo več »

