sreda, 10. december 2025

Predsednik KPK Šumi opozoril na nerazumevanje njihove vloge in pristojnosti

Predsednik Komisije za preprečevanje korupcije (KPK) Robert Šumi je ob mednarodnem dnevu boja proti korupciji v poslanici zapisal, da je poslanstvo KPK preprečevanje korupcije in ne njeno kaznovanje. Proti korupciji se je treba boriti skupaj s komisijo, ne da proti njej, je izpostavil Šumi. Zavzel se je tudi, da KPK ostane neodvisna in samostojna. sta več »

Več iz medija

Ljubljanska borza v rdečem

Tečaji najpomembnejših delnic na Ljubljanski borzi so se dopoldne v povprečju znižali, indeks SBI TOP je do 11.30 izgubil 0,18 odstotka. Najbolj se cenijo... sta več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo