petek, 24. julij 2026

V Kopru se je 77-letnica zastrupila z ogljikovim monoksidom

V bloku na Markovcu v Kopru se je v noči na nedeljo 77-letna ženska zastrupila z ogljikovim monoksidom. Pristojni so ugotovili, da je vzrok v peči na plin v njenem stanovanju, so danes sporočili s Policijske uprave Koper. Žensko so reševalci odpeljali v Splošno bolnišnico Izola. Blok so evakuirali in prezračili, na pregled so preventivno odpeljali še dve ženski. Nobena ni v življenjski nevarnosti.... primorski dnevnik več »

Več iz medija

S šestih postaj lažje na avtobus

 

Svet tržaške mobilnosti postaja z majhnimi koraki prijaznejši do uporabnikov. Občina Trst je naročila dela za preureditev šestih avtobusnih postajališč. V... primorski dnevnik več »

V Sarajevu tudi film Kozmonavti

 

V tekmovalnih programih 32. Sarajevskega filmskega festivala se bo za srce Sarajeva potegovalo 51 filmov, med njimi tudi slovenski film Vse, kar je narobe s... primorski dnevnik več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo