Izbor iskric, ki jih vsak dan objavimo tudi v tiskanem Delu. delo več »
Več iz medija
Louvre spet v težavah: po spektakularni kraji draguljev zdaj še...
Puščanje vode je tretja večja težava, s katero se spoprijema najbolj obiskani muzej na svetu. delo več »
Salahova kazen menda že na mizi vodilnih v klubu
Liverpool je daleč od forme, ki ga je krasila lani, zaradi česar je hudo načet odnos med prvim zvezdnikom in Arnejem Slotom. delo več »
Fotografije dneva (8. 12.)
V uredništvu Dela smo za vas pripravili najbolj zanimive in povedne fotografije iz sveta v zadnjih 24 urah. delo več »
Trump dvomi, da bo Zelenski sprejel predlog, in mu očita, da ga ni...
Neimenovani vir blizu pogajanjem je v izjavi za AFP kot najbolj problematično točko v pogajanjih izpostavil vprašanje ozemlja. delo več »
Tri dekleta iz dolgčasa zanetila 18 požarov po Dunaju
Dunajska policija sumi tri najstnice za podtikanje 18 požarov v enem mesecu. delo več »
Odermatt opravil s prekletstvom, pred očmi ima legendarnega...
Švicarski smučarski zvezdnik bi takoj podpisal za takšen konec tedna v Beaver Creeku. delo več »
Napredne intralogistične rešitve po meri za večjo...
Podjetje Riko razvija napredne intralogistične rešitve po meri, ki podjetjem zagotavljajo hitrejši pretok materiala, večjo storilnost in sledljivost procesov. delo več »
En najboljših strelcev Liverpoola vseh časov ima kožnega...
Zdajšnji televizijski komentator je svojo objavo združil s pozivom, naj se več ljudi pregleda zaradi sumljivih kožnih lezij. delo več »

