nedelja, 15. marec 2026

Odermatt do 49. zmage, Kranjec tokrat daleč od stopničk

Švicar Marco Odermatt je zmagovalec veleslaloma za svetovni pokal alpskih smučarjev v Beaver Creeku v ZDA. Edini Slovenec Žan Kranjec je nastopil kot četrti, a kljub dobremu startnemu izhodišču že v prvi vožnji ni bil med najhitrejšimi. V finalu ni izboljšal uvrstitve, tekmo je končal na 24. mestu (+1,72), po prvi vožnji je bil 17. sta več »

Več iz medija

Umrl nemški filozof Habermas

 

V starosti 96 let je danes umrl nemški filozof, politolog in sociolog Jürgen Habermas, ki velja za enega najpomembnejših sodobnih mislecev. Novico o smrti je... sta več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo