nedelja, 7. december 2025

Na Reki zaradi napada na udeležence protifašističnega zborovanja pridržali več oseb

Policija je v povezavi z incidentoma na nedeljskem protifašističnem zborovanju na Reki pridržala pet ljudi. Organizatorji zborovanja so policiji danes očitali, da ni storila dovolj za varnost protestnikov, in napovedali pritožbo. Protipravna ravnanja so zabeležili ob začetku javnega zborovanja na Jadranskem trgu, kjer je skupina oseb ovirala izvedbo protesta, ter po koncu javnega zborovanja, ko so... primorski dnevnik več »

Več iz medija

V Karniji umrla pohodnika

V okolici Enemonza v Karniji se je danes opoldne pripetila tragedija, ki je zahtevala dve smrtni žrtvi. Prijatelja Sandro Valent iz Vidma in Mauro Darpin iz... primorski dnevnik več »

Sovodnje zadihalo, Zarji točka

NOGOMET1. AMATERSKA LIGASovodnje – Domio 3:12. AMATERSKA LIGAZarja – Moraro 2:23. AMATERSKA LIGAMuggia U21 – Primorje 1924 1:3Pro-Secco Primorje – Primorec... primorski dnevnik več »

Nočejo uvedbe nadzora v soseski

 

V prejšnjih dneh so rajonski sveti v Trstu poleg proračuna obravnavali tudi sklep o spremembi pravilnika lokalne policije. Ta predvideva možnost uvedbe tako... primorski dnevnik več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo