petek, 28. november 2025

Nov dokaz, da Kitajska načrtuje napad na Tajvan?

Na Kitajskem so izvedli simulacijo blokade dostopa do satelitskega interneta Starlink v celotnem Tajvanu. Za to bi potrebovali od tisoč do dva tisoč dronov oziroma brezpilotnih letalnikov, ki bi bili opremljeni z motilci signala. Zakaj Starlink? Ker v izrednih razmerah, kar bi morebitna kitajska invazija na Tajvan, o kateri se govori že dlje, zagotovo bila, napadeni državi omogoča ohranitev klju... siol več »

Več iz medija

Za uvod obračun na Kodeljevem

 

Trinajsti krog Lige NLB se bo začel danes na Kodeljevem, kjer bo Slovan gostil Škofljico. Dogajanje se bo nato nadaljevalo v soboto v Novem mestu, kjer bo Krka... siol več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo