ponedeljek, 24. november 2025

Med Postojno in Rakekom na tirih nastavili kamenje in druge ovire

Na železniškem omrežju je v soboto prišlo do novega varnostnega incidenta, potem ko so neznanci med Postojno in Rakekom na tire nastavili kamenje in druge ovire. Poškodovanih ni bilo, proga pa je bila kljub temu tri ure zaprta. dnevnik več »

Več iz medija

Taborniki na posebni misiji

 

Na osnovni šoli Vič je potekala tradicionalna taborniška akcija Vesela srečanja medvedkov in čebelic, kjer je več sto najmlajših tabornikov na 30 ustvarjalnih... dnevnik več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo