ponedeljek, 29. junij 2026

Terezija Nikolčič, zeliščarica: Danes je zeliščarjev kot listja in trave

Terezijo Nikolčič vsekakor poznajo generacije, ki so med letoma 1987 in 2017 postopale po ljubljanski tržnici, saj je vsa ta leta pod arkadami prodajala zelišča in zdravilne zeli ter je prva v Sloveniji, ki je kot zeliščarica pridobila certifikat nacionalne poklicne kvalifikacije. dnevnik več »

Več iz medija

Samo za minutko

 

Se še spomnite, ko smo uporabljali kasete? Ne bom trdil, da so bile najboljši glasbeni nosilec vseh časov, so pa najbolje demonstrirale, kako zelo se poleti... dnevnik več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo