torek, 14. april 2026

CELJE ROGAŠKA Dvakrat so ga ujeli močno pijanega

S celjske policijske uprave so sporočili, da so slatinski policisti že v nedeljo prestregli voznika, ki mu je alkotest pokazal več kot dve promili in pol alkohola v krvi. Začasno so mu odvzeli vozniško dovoljenje, nato pa so ga včeraj znova ustavili, saj je navkljub ukrepu prepovedi znova vozil. Tokrat so mu zasegli vozilo, alkotest novice.si več »

Več iz medija

V aprilu sadimo šparglje

 

Šparglji  so izjemno hranilni – vsebujejo provitamin A, vitamin C, vitamine skupine B ter folno kislino. So lahko prebavljivi, nizkokalorični in zato odlična... novice.si več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo