četrtek, 13. november 2025

“Tragično je, da želi stranka z imenom Svoboda uvesti potencialno najbolj rep...

Aktivist Jaša Jenull (Glas ljudstva), fanatični predvolilni podpornik Roberta Goloba, organizator kolesarjenj proti “represivni” vladi, ki je menda zaradi pandemije COVID19 izvajala nedopustne ukrepe omejevanja svobode (ti so bili sicer usklajeni in sprejeti na ravni EU, v Sloveniji pa veliko milejši kot v večini držav), je ugotovil, da Golobova vlada z neustavnim Šutarjevim zakonom tl... portal plus več »

Več iz medija

Zidovi v naših glavah

 

V noči iz 9. na 10. november 1989 je padel Berlinski zid. Množični naval Vzhodnih Nemcev na mejne prehode je sprožila napačno uporabljena beseda... portal plus več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo