sreda, 12. november 2025

Letos na ocenjevanju za lepše okolje izbrali tudi najlepšo ulico

Za prijeten glasbeni uvod je poskrbela Mojca Zver , ki je s pesmijo Dan najlepših sanj pričarala toplo vzdušje in lepo izhodišče za misel, da vsak cvet, vsak grmiček in vsaka urejena okolica nosi v sebi zgodbo skrbnih rok in dobrega srca. ... log-dragomer več »

Več iz medija

Skok v nogometno preteklost

Spomini so dragoceni, a ko obledijo, jih oživijo fotografije. Oglasil se nam je Miro Zorc iz Lukovice, ki je v svojem arhivu odkril dve športni... log-dragomer več »

Kmetijstvo in podnebne spremembe

 

Društvo DVIG je 18. septembra 2025 v Dragomerju gostilo mag. Tomaža Ogrina, dolgoletnega raziskovalca z Inštituta Jožef Stefan, ki je spregovoril o... log-dragomer več »

Prebrali smo še dva romana

 

Člani BK v Društvu DVIG univerza za tretje življenjsko obdobje smo v oktobru 2025 prebrali še dva romana. Bralce je zelo navdušil prvi roman... log-dragomer več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo