ponedeljek, 27. april 2026

Slastni piškoti za dolge jesenske večere

November nam je prinesel hladnejše vreme in bistveno krajše dneve. Po poletnih lahkih, kremnih sladicah in sladoledu nam sedaj bolj dišijo slastni piškoti in peciva. Izkoristimo daljše jesenske večere za peko piškotov z našimi najmlajšimi. Priznajte, da so vam piškoti na fotografiji prav zadišali. Za vas imam super novico! Že čez slabe pol urice lahko … domžalec več »

Več iz medija

Ali psi lahko jedo banane?

Pes lahko brez težav uživa tudi sadje, med drugim tudi banana, vendar le v zmernih količinah. Banane so naravno sladke, okusne in polne hranil, zato so lahko... domžalec več »

Krvodajalska akcija v Domžalah

 

Vabimo vas, da se udeležite krvodajalske akcije in s tem pomagate reševati življenja. Z enim samim darovanjem lahko pomagate več bolnikom. Rdeči križ Slovenije... domžalec več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo