ponedeljek, 26. januar 2026

Poseben dan za Petra Stojanovića, tega ni doživel že deset let!

Že vrsto let spada med najbolj standardne in pomembne slovenske nogometne reprezentante. Petar Stojanović pooseblja strast in ljubezen do državnega dresa, neizmeren ponos pa čuti tudi pred današnjim klubskim spopadom v Celju. Prvič po desetih letih se bo v knežjem mestu predstavil kot gost, pred dvobojem Celja in varšavske Legie v konferenčni ligi pa je spregovoril tudi o kakovosti Rierove čete in... siol več »

Več iz medija

Hervis dobil novega lastnika

 

Veriga športnih trgovin Hervis, ki je prisotna tudi v Sloveniji, je dobila novega lastnika. Zdajšnji lastnik, skupina Spar Avstrija, je trgovine prodal... siol več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo