sobota, 1. november 2025

Štiri slabosti Rusije, ki bodo vodile in pripeljale v njen “zagotovljen” poraz

Piše: Vančo K. Tegov Vladimir Putin ne more premagati Ukrajine na bojišču iz več razlogov, je komentiral  znani italijanski časopis, pri čemer se je skliceval na dva visoka vira iz ameriških obveščevalnih služb. Omenjeno je, da ima Rusija štiri slabosti – množično rekrutiranje rezervistov, težke gospodarske razmere v državi, tehnološke in vojaške zmogljivosti Ukrajine ter demokracija več »

Več iz medija

So umora osumili napačnega Roma?

Piše: Spletni časopis Po pogrebu 48 letnega Aleša Šutarja – Acota je neuradno slišati, da bi naj bil umora osumljen napačen Rom. Z bokserjem bi naj Šutarja ne... demokracija več »

Težki dnevi in moreče ozračje

 

Piše: Marjeta Bogataj Prazniki so. Praznikov naj bi se veselili, imamo jih zato, da praznujemo, se spominjamo pomembnih dogodkov ali ljudi. Na zunaj to... demokracija več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo