četrtek, 5. marec 2026

Novi prostori Zasebne fizioterapije Palma manus

Zasebna fizioterapija Palma manus Zagorje že 30 let opravlja koncesijsko dejavnost fizioterapije v Zagorju ob Savi. Letos so se preselili v nove prostore. Ustanoviteljica podjetja Mihaela Drnovšek Praznik, višja fizioterapevtka, se je po 18 letih dela na Onkološkem inštitutu odločila za samostojno pot in leta 1996 prevzela koncesijo v Zagorju. Podjetje je vodila do nedavnega, savus več »

Več iz medija

Skupaj odkrivajmo sladkorno

Sladkorna bolezen tipa 2 se pogosto razvija neopazno – brez bolečin in brez izrazitih opozorilnih znakov. Tako nekateri zanjo izvedo šele, ko se že pojavijo... savus več »

Šeraj ljubezen, ne bolezen

NIJZ v sodelovanju s petimi zdravstvenimi domovi po Sloveniji tretjič zapored organizira akcijo cepljenja proti humanim papiloma virusom (HPV) za mlade in... savus več »

Turnir za najmlajše

 

V soboto, 28. februarja, so se najmlajši borci Pon do kwan Izlake odpravili na otroško ligo v Novo Gorico. Spremljali so jih trenerji Tilen Zajc, Niko Sešlar... savus več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo