sreda, 11. marec 2026

V imenu podjetja Halcom pošiljali lažna sporočila, podjetja ostala brez več kot mil.

Slovenska policija preiskuje nov val spletnih goljufij, v katerih je bilo oškodovanih približno deset podjetij, skupna škoda pa presega milijon evrov. Goljufi so se tokrat pretvarjali, da delujejo v imenu podjetja Halcom, in žrtve z lažnimi elektronskimi sporočili prepričali, da je treba zaradi uvedbe takojšnjih plačil posodobiti njihove bančne sisteme. dnevnik več »

Več iz medija

Za pravo zmagoslavje bo še čas

Gradbincem na trasi drugega tira je ravno pravi čas uspelo položiti vse tire, da sta premier Robert Golob in ministrica za infrastrukturo Alenka Bratušek na... dnevnik več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo