nedelja, 7. december 2025

Most v Gaberskem zgrajen

V Trbovljah so zaključili s prenovo cestnega odseka in gradnjo novega mostu v Gabrskem ter poskrbeli za rekonstrukcijo ceste na pokopališče. »Z veseljem sporočamo, da je promet po obnovljenem odseku znova omogočen, s čimer zaključujemo pomembno naložbo v prometno in prostorsko ureditev tega dela občine. V prihodnjih tednih bo sledila še namestitev varnostnih ograj, s savus več »

Več iz medija

Vitamin D

Tretjega marca 2025 je Slovenija dobila nove Smernice za zadostno preskrbljenost z vitaminom D. Smernice so potrdili pristojni razširjeni strokovni kolegiji... savus več »

Na današnji dan: Ivan Logar

 

Na današnji dan leta 1895 je v Trbovljah umrl Ivan Logar, ki je kar 15 let vodil občino Trbovlje. Rojen je bil v Hrastniku 6. junija 1834, potem pa se je... savus več »

Ukradli klop z dvorišča

 

Za zasavskimi policisti je zanimiv teden. Obravnavali so devet manjših prometnih nesreč, dvakrat so posredovali zaradi kršenja javnega reda in miru. V... savus več »

Prižig lučk v Trbovljah

 

V Občini Trbovlje so sinoči prižgali praznične luči v trboveljskem parku, kjer se je kljub dežju zbrala množica obiskovalcev. Dogodek je odprl decembrsko... savus več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo