sreda, 15. julij 2026

Imamo tajkune, potrebovali bi Državnika

Ambiciozen gospodarski program, ki so ga izdelali na GZS in ga poimenovali Made in Slovenia 2035, bi lahko opredelili kot déjà vu. V letu 2007 so na GZS pripravili belo knjigo za večjo konkurenčnost slovenskega gospodarstva, ki je vključevala 62 ukrepov, leto pozneje so jo nadgradili, pri čemer se je število ukrepov povečalo na 85. Mnoge, ki so jih predlagali pred 17 oziroma 18 leti, so na GZS vkl... dnevnik več »

Več iz medija

Janševi kriteriji

Kot zadnje dneve poročamo, je očitno kandidatura Tanje Fajon za položaj posebne predstavnice unije za Sahel začasno zamrznjena, saj so menda odločanje držav... dnevnik več »

Kdo lahko tolmači ustavo?

Rad prebiram slovensko ustavo in spremljam tudi odločitve ustavnega sodišča. Tako sem si ustvaril tudi mnenje o zavrnitvi dnevnega reda na obeh nerealiziranih... dnevnik več »

Novinarstvo, kot se šika

Pravkar smo doživeli neuspeh referenduma o parkirnih mestih v Ljubljani, ki so ga pobudniki sicer izgubili, a poraz vseeno razglašajo kot odločno zmago meščank... dnevnik več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo