četrtek, 18. december 2025

V Sorico tudi na »sar«

Sorica in druge podratitovške vasi se ponašajo tudi s kulinarično posebnostjo – sirom, imenovanim ta soršk sar, ki je širši javnosti malo znan. V sirarstvo se vse bolj vključuje mladi rod, sir z izrazitim vonjem in okusom pa nudi tudi priložnosti za kulinarično ustvarjanje. Umestiti ga želijo v register nesnovne dediščine. gorenjski glas več »

Več iz medija

Sprejeli načrt dostopnosti

 

Ena najpomembnejših točk decembrske seje škofjeloškega občinskega sveta je bilo sprejetje strateškega načrta dostopnosti za Občino Škofja Loka. gorenjski glas več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo