ponedeljek, 8. december 2025

Nova mladinska predstava Pionirskega doma

Pionirski dom na oder Pionirskega teatra postavlja novo predstavo v lastni produkciji. 2050! (gledališka utopija) je mladinska gledališka predstava, ki jo soustvarjajo tečajniki gledališke dejavnosti Pionirskega doma. Predstava je namenjena mladim od dvanajstega leta, premiera bo v torek, 21. oktobra 2025, ob 19. uri v Dvorani Jenko. Vstop bo prost. ljubljana.si več »

Več iz medija

Božiček za male borce 2025

V Društvu Viljem Julijan tudi letos izvajajo tradicionaln i projekt »Božiček za male borce« , v okviru katere ga so prejeli tudi več... ljubljana.si več »

Vsak prispevek šteje

5. decembra obeležujemo mednarodni dan prostovoljstva. To je dan, ko izrazimo hvaležnost vsem prostovoljkam in prostovoljcem, ki s svojim... ljubljana.si več »

Dediščina pod košem

Pred Dvorano Stožice je na ogled razstava Dediščina pod košem, ki nas popelje skozi desetletja razvoja košarke pri nas. Sodobna košarka je svojo pot... ljubljana.si več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo