sreda, 11. marec 2026

Učenci spoznavali svet mode in podjetništva

V petek, 10. oktobra 2025, smo se učenci 8. in 9. razreda OŠ Tržišče odpravili v sevniško tekstilno podjetje Lisca, ki je znano po proizvodnji in prodaji spodnjega perila, kopalk, pižam in drugih modnih oblačil tako za ženske kot tudi za moške. posavski obzornik več »

Več iz medija

Glasba za dober namen

V sevniški kulturni dvorani je v soboto potekal že 14. dobrodelni koncert »Imeti rad« Rotary kluba Sevnica, na katerem se je odlični Godbi Sevnica... posavski obzornik več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo