nedelja, 19. april 2026

Žlak: Ogrevanje po novem letu cenejše

Pogovor z direktorjem Komunale Trbovlje dr. Janezom Žlakom je vedno zanimiv. Tokrat je spregovoril med drugim o ogrevanju, zimski službi, aktualnem dogajanju, naložbah, poslovanju, načrtih. Ogrevanje se s pričetkom kurilne sezone v Trbovljah ni podražilo, s pričetkom naslednjega leta pa ga nameravajo še poceniti, je povedal dr. Janez Žlak. »Zimska služba je pripravljena, na stand savus več »

Več iz medija

KS Podkum v letu 2025

Krajevna skupnost Podkum je v letu 2025 uspešno uresničila zastavljen program dela. Izboljšali so infrastrukturo in varnost ter poskrbeli za živahen družabni... savus več »

Nika Tomc v Tbilisiju

V Tbilisiju v Gruziji poteka Evropsko prvenstvo v judu, na katerem je uspešno nastopila tudi Zasavka Nika Tomc, sicer članica celjskega kluba Z’Dežele... savus več »

Čoln je pripravljen

 

Na spletnem portalu Savus vsako soboto v rubriki Foto tedna objavljamo zanimive fotografije zasavskih (in drugih) fotografov. Naslov tokratnih fotografij je... savus več »

Četrt stoletja Dewesofta

 

V podjetju Dewesoft letos praznujejo 25 let ustvarjanja. Četrt stoletja inovacij, razvoja in globalne rasti, ki ima svoje korenine trdno zasidrane v Zasavju.... savus več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo